Press Enter / Return to begin your search.

Storytelling dirbtuvės

Praktines Storytelling‘o (istorijų rašymo) dirbtuves veda Viktorija Urbonaitė – knygos „Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms“ bendraautorė.

Pasaulis yra suvertas iš istorijų. Visi mes savyje nešiojamės Heraklio, Merės Popins, Don Kichoto, Pėpės Ilgakojinės ar Hario Poterio atspindžius, kaunamės su nematomu slibinu, kopiame į vidinius kalnus, atrandame kituose karalystes, o vakare žiūrime filmus, skaitome knygas ir bet kokiame šurmulyje akimirkai sustojame aptikę gerai papasakotą nutikimą.

Storytelling‘as mums atveria akis, pažadina, įkvepia, verčia susimąstyti, įtikina. Jis suteikia balsą pasakos kūrėjai, muziejaus gidui, reklamos scenaristei, pardavimų vadybininkui, mokytojui, organizacijos vadovei. Storytelling‘as suteikia gyvybę sausiems faktams, plokštiems aprašymams ar nuobodžioms paskaitoms.

Šitą ypatingą žmonijos savybę – pasakoti, o paskui tas istorijas užrašyti – galima ir būtina ugdyti, lavinti, treniruoti. Intensyvius, žaismingus ir praktinius Kregždyno Storytelling‘o mokymus renkasi įmonių, komandų vadovai, verslo ir renginių komunikacijos specialistai, žurnalistai, rašytojai, dėstytojai, mokytojai, tinklaraštininkai, studentai, muziejininkai ir visi, kurie nori perprasti ir išnaudoti šią vieną galingiausių komunikacijos formų.

STORYTELLING DIRBTUVIŲ PROGRAMA:
• Paveikios istorijos ir kaip jos veikia
• Asmeninės ir universalios istorijos
• Kaip pasakoti / rašyti apie tai, kas neįdomu
• Įtraukiančio pasakojimo architektūra ir dizainas
• Septyni raktai, žmonių širdis atrakinantys
• Kaip gimsta veikėjai
• Siužeto linijos ir kreivės
• Stiliaus patarimai. Kaip rašyti apie vieną ir tą patį, bet kas kartą naujai
• Rašančiųjų rūpesčiai, paslaptys ir ginklai

Viktorija Urbonaitė tyrimams ir studijoms skyrė 10 metų, studijavo prestižiniame ir viename iš inovatyviausių pasaulio universitete – KU Leuven. Jos rankose 3 aukštojo mokslo diplomai.

Publicistinius, grožinius, akademinius tekstus Viktorija rašo jau 20 metų. Ji yra knygos „Vakaro istorijos Lietuvos mergaitėms“ bendraautorė, knygos „Palangos orkestras. Dialogai“ autorė bei gražiausios 2019 metų knygos konkurso laureatės knygos „Fotosintezė“ (autorė Reda Tomingas) teksto stilistė. Yra vaikų žurnalo „Bitutė“ vyriausioji redaktorė.

Viktorija įkūrė kūrybos namus „Kregždynas“, yra komunikacijos specialistė. Lietuvos žurnalistikos centre dėsto kūrybinį rašymą. Buvo Popiežiaus Pranciškaus vizito turinio komunikacijos vadove.