Press Enter / Return to begin your search.

Storytelling dirbtuvės

Niekas taip nepatraukia mūsų dėmesio, kaip gerai papasakota istorija. Ji gali praversti ne tik migdant vakare vaikus ar pasakojant draugams kelionių nuotykius, bet gerokai dažniau.

Stiprios, kūrybiškai pasakojamos istorijos net nelabai įdomų muziejų, niekuo neišsiskiriančią prekę ar įmonę paverčia kažkuo ypatingu, patraukliu, keliančiu dėmesį.

Šiuos intensyvius Storytelling mokymus renkasi didelių ir mažų įmonių, renginių komunikacijos specialistai, žurnalistai, rašytojai, mokytojai, tinklaraštininkai, studentai, prekybininkai, muziejininkai.

STORYTELLING DIRBTUVIŲ PROGRAMA:

• Gyvenimus keičiančios istorijos ir kaip jos veikia
• Žaidžiantis kūrėjas. Kurti gali visi, bet ar visiems pavyksta?
• Patrauklios istorijos ir kaip jos gimsta
• Septyni raktai, žmonių širdis atrakinantys. Kaip parduoti tai, kas neįdomu
• Pirmoji pagalba – trinarės formulės
• Siužeto diagramos
• Stiliaus patarimai. Kaip rašyti apie vieną ir tą patį, bet kas kartą naujai
• Redaktorių kolegija. Kas slypi anapus gramatikos?
• Rašančiųjų triukai

Į šias mokymų sesijas žmonės atvyksta ne tik iš Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos – būna, kad kas nors net lėktuvo bilietą dėl to nusiperka. Noras mokytis ir troškimas rašyti yra toks stiprus, kad nesulaiko nei sniegas, nei liūtys, nei didesni atstumai, nei nebaigti darbai, nei maži vaikai namuose.

Jau yra išleistos 5 šių mokymų dalyvių knygos. Kai kurie dalyviai tvirtina, jog jiems tai buvo gyvenimus keičianti patirtis, įkvepianti drąsos kurti, nebijoti suklysti, nustoti lyginti save su kitais, auginanti savo vidinį kūrėją.

Dirbtuves veda Viktorija Urbonaitė 19 metų rašanti įvairaus žanro tekstus: nuo pranešimų spaudai, straipsnių žurnalams iki grožinės literatūros vaikams ir suaugusiems. Ji 13 metų skyrė tyrimams ir studijoms, gavo 3 aukštojo mokslo diplomus, dirbo radijuje, yra komunikacijos ir viešųjų ryšių specialistė, ir net buvo pradinukų mokytoja. Viktorijos charizma, širdies šiluma, patirtis ir įžvalgos nepalieka abejingų, pažadina vidinį kūrėją, motyvuoja, įkvepia kurti.

Įkūrė kūrybos namus Kregždynas. Jos publikacijų galima rasti didžiuosiuose šalies žurnaluose, ji bendradarbiauja su keliomis leidyklomis.

Viktorija dėsto Lietuvos žurnalistikos centre. Buvo Popiežiaus Pranciškaus vizito turinio komunikacijos vadove. Gyvena tarp Vilniaus ir Lisabonos.

Instagram grąžino netinkamus duomenis.

kregzdynas @ Instagram