Press Enter / Return to begin your search.

Kūrybinio rašymo dirbtuvės

Šios dirbtuvės ne vieną dalyvį padrąsino imtis rašymo. Kai kurie dirbtuvių dalyviai tvirtina, jog jiems tai buvo gyvenimus keičianti patirtis, įkvepianti drąsos kurti, nebijoti suklysti, auginanti vidinį kūrėją.

Stiprus motyvacijos ir kūrybiškumo pusdienis, kurį rekomenduoja nuo tinklaraštininko iki bankų, oro uostų, reklamos agentūrų komunikacijos specialistų, žurnalistų, rašytojų. Čia nėra klišių ir formulių, tačiau dalyvaujantys aktyviai ir dėmesingai po dirbtuvių grįžta atgaivinti, įkvėpti, gavę daug daugiau, nei paprastas pamokymas, kaip rašyti.

KŪRYBINIO RAŠYMO DIRBTUVIŲ PROGRAMA:

• Kaip pastatyti lesyklėlę mūzai
• Genijus tekste. Kaip su juo kalbėtis
• Žaidžiantis kūrėjas
• Rašytojo blokas ir nematomų sienų ardymas
• Ribos, kurios išlaisvina
• Fėjų dulkės arba kaip užkurti kūrybingumo variklius
• Rašančiųjų palikimas
• Pasaulį keičiančios istorijos
• Tobulo teksto paieškos

Į šias mokymų sesijas žmonės atvyksta ne tik iš Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos – būna, kad kas nors net lėktuvo bilietą dėl to nusiperka. Noras mokytis ir troškimas rašyti yra toks stiprus, kad nesulaiko nei sniegas, nei liūtys, nei didesni atstumai, nei nebaigti darbai, nei maži vaikai namuose.

Jau yra išleistos 5 šių mokymų dalyvių knygos. Kai kurie dalyviai tvirtina, jog jiems tai buvo gyvenimus keičianti patirtis, įkvepianti drąsos kurti, nebijoti suklysti, nustoti lyginti save su kitais, auginanti savo vidinį kūrėją.

Dirbtuves veda Viktorija Urbonaitė 19 metų rašanti įvairaus žanro tekstus: nuo pranešimų spaudai, straipsnių žurnalams iki grožinės literatūros vaikams ir suaugusiems. Ji 13 metų skyrė tyrimams ir studijoms, gavo 3 aukštojo mokslo diplomus, dirbo radijuje, yra komunikacijos ir viešųjų ryšių specialistė, ir net buvo pradinukų mokytoja. Viktorijos charizma, širdies šiluma, patirtis ir įžvalgos nepalieka abejingų, pažadina vidinį kūrėją, motyvuoja, įkvepia kurti.

Įkūrė kūrybos namus Kregždynas. Jos publikacijų galima rasti žurnaluose „L’Officiel Mada“, „Laima“, „Happy 365“, bendradarbiauja su keliomis leidyklomis.

Viktorija dėsto Lietuvos žurnalistikos centre. Buvo Popiežiaus Pranciškaus vizito turinio komunikacijos vadove. Gyvena tarp Vilniaus ir Lisabonos.

Instagram grąžino netinkamus duomenis.

kregzdynas @ Instagram