Press Enter / Return to begin your search.

Fotografijos dirbtuvės

Fotografijos dirbtuvės su Laima Penek

Fotografijos pradmenų kursas su Laima Penek – pagrindine Popiežiaus Pranciškaus vizito fotografe Lietuvoje.

Šiandien fotoaparatą rastume beveik kiekvienuose namuose. Fiksuojame savo vaikų gimimą, pirmuosius žingsnius, pirmąjį rugsėjį, draugų vestuves, gimtadienius ar keliones. Yra žmonių, kurie fotografuoja savo parduodamas prekes ir paslaugas.

Būna, kad nusiperki kokybišką fotoaparatą ir jau svajoji, kaip fotografuosi fantastiškus vaizdus, tačiau kažkodėl nepavyksta.

Tenegąsdina toji gausybė mygtukų, nustatymų, formulių ir nesuprantamų terminų – šiose dirbtuvėse be streso ir su gera nuotaika iš fotografijos pradinuko greitai tapsite pažengusiais.

Paprastai, greitai ir aiškiai perprasite svarbiausius techninius nustatymus, išmoksite, kokios funkcijos ir programos jums parankiausios, sužinosite profesionalios fotografijos paslapčių ir triukų bei visa tai išbandysite čia ir dabar.

FOTOGRAFIJOS DIRBTUVIŲ PROGRAMA:

・ Pasakokite vaizdais: Storytelling’as fotografijoje
・ Pasimatymas su savo fotoaparatu: kaip jis veikia, iš ko jis sudarytas, jo objektyvai ir blykstės
・ Fotoaparato magija ir paslaptys: nustatymai ir funkcijos paprastai ir aiškiai
・ Ko reikia gerai nuotraukai: apšvietimas ir kompozicija
・ Kaip iš paprasto kadro padaryti oho! efektą: nuotraukų korekcija
・ Kur ieškoti įkvėpimo
・ Fotografija, kuri patraukia

Mokymus veda Laima Penek, profesionaliai fotografuojanti jau 13 metų. Fotografijos ir audiovizualinio meno paslapčių mokėsi Lietuvos ir Portugalijos universitetuose, jos žinių bagaže 2 aukštojo mokslo diplomai. Dirbo VDU Menų fakultete, dėstė Kūrybinių industrijų studentams.

Laima yra knygos „Palangos orkestras. Dialogai“ fotografijų autorė, dizainerė ir maketuotoja.

Ji dirbo pagrindine fotografe bei dizainere Popiežiaus Pranciškaus vizito metu, yra dirbusi su aktoriumi Jean-Claude Van Damme bei pasaulinio garso rinkodaros guru Seth Godin. Laimą galima sutikti fotografuojančią viešus verslo, mados, kultūrinius renginius, privačias šventes ar fotosesijų metu. Jos nuotraukų, sukurtų reklamų galima rasti dienraščiuose bei žurnaluose.

Laimos žinios, patarimai, įžvalgos ir geras humoro jausmas imtis fotoaparato padrąsino jau ne vieną. Pas ją mokytis ateina tinklaraštininkai, reklamos, pardavimų specialistai, studentai, savo vaikus fotografuojančios mamos.