Press Enter / Return to begin your search.

Fotografijos dirbtuvės

Fotografijos dirbtuvės su Laima Penek

Fotografijos pradmenų kursas su Laima Penek – pagrindine Popiežiaus Pranciškaus vizito fotografe Lietuvoje.

Šiandien fotoaparatą rastume beveik kiekvienuose namuose. Fiksuojame savo vaikų gimimą, pirmuosius žingsnius, pirmąjį rugsėjį, draugų vestuves, gimtadienius ar keliones. Yra žmonių, kurie fotografuoja savo parduodamas prekes ir paslaugas.

Būna, kad nusiperki kokybišką fotoaparatą ir jau svajoji, kaip fotografuosi fantastiškus vaizdus, tačiau kažkodėl nepavyksta.

Tenegąsdina toji gausybė mygtukų, nustatymų, formulių ir nesuprantamų terminų – šiose dirbtuvėse be streso ir su gera nuotaika iš fotografijos pradinuko greitai tapsite pažengusiais.

Paprastai, greitai ir aiškiai perprasite svarbiausius techninius nustatymus, išmoksite, kokios funkcijos ir programos jums parankiausios, sužinosite profesionalios fotografijos paslapčių ir triukų bei visa tai išbandysite čia ir dabar.

FOTOGRAFIJOS DIRBTUVIŲ PROGRAMA:

・ Pasakokite vaizdais: Storytelling fotografijoje.
・ Pasimatymas su savo fotoaparatu: kaip jis veikia, iš ko jis sudarytas, jo objektyvai ir blykstės.
・ Fotoaparato magija ir paslaptys: nustatymai ir funkcijos paprastai ir aiškiai.
・ Ko reikia gerai nuotraukai: apšvietimas ir kompozicija.
・ Kaip iš paprasto kadro padaryti oho! efektą: nuotraukų korekcija.
・ Kur ieškoti įkvėpimo.
・ Fotografija, kuri patraukia.

Dirbtuves veda Laima Penek, profesionaliai fotografuojanti jau 12 metų. Fotografijos meno paslapčių ji mokėsi Lietuvos ir Portugalijos universitetuose, jos žinių bagaže 2 aukštojo mokslo diplomai.

Laima buvo pagrindine fotografe Popiežiaus Pranciškaus vizito metu, yra dirbusi su aktoriumi Jean-Claude Van Damme ir pasaulinio garso rinkodaros guru Seth Godin, juos fotografavusi. Jos nuotraukų nori visa puokštė didelių ir mažų renginių: TEDx, Forum One, Verslo žinių Gazelės, Reach for Change Lithuania, Sorainen, Roots & Rootes International, Moda Lisboa, Portugal Fashion ir kt. Jos nuotraukų galima rasti dienraščiuose bei žurnaluose „L’Officiel Mada“ ir „Laima“. Studentams yra dėsčiusi Medijų technologijų kursą. Ji gyvena tarp Vilniaus ir Lisabonos.

Laimos žinios, patarimai, įžvalgos ir geras humoro jausmas imtis fotoaparato padrąsino jau ne vieną. Pas ją mokytis ateina tinklaraštininkai, reklamos, pardavimų specialistai, studentai, savo vaikus fotografuojančios mamos.

Instagram grąžino netinkamus duomenis.

kregzdynas @ Instagram