Press Enter / Return to begin your search.

Fotografija mobiliuoju telefonu

Fotografijos IŠMANIUOJU TELEFONU kursas su profesionalia fotografe Laima Penek.

Mūsų išmanieji telefonai savyje slepia nuostabias galias – jais ne tik galime skambinti ar rašyti žinutes, bet ir fotografuoti. Pamačius gerą kadrą nebereikia gailėtis, kad neturime profesionalios fotokameros – pakanka įkišti ranką į kišenę ir greitu mostu išsitraukus telefoną tą akimirką sugauti.

Kai telefonų pardavėjai skelbia, kad metas laužyti fotografijos taisykles, šiuose mokymuose jūs kaip tik sužinosite, kas yra toji fotografija, ko iš tiesų reikia geram kadrui, o visa tai išmokus bus daug smagiau improvizuoti ir tas taisykles laužyti.

Įdomiai, nekasdieniškai, originaliai ir daug profesionaliau fotografuoti savo išmaniuoju telefonu galite ir jūs.

Šių dirbtuvių metu jūs greitai perprasite svarbiausius techninius nustatymus, išmoksite, kokios funkcijos ir programos jums parankiausios, sužinosite profesionalios fotografijos paslapčių ir triukų bei visa tai išbandysite čia ir dabar. Grupė renkama nedidelė, kad jaukioje kompanijoje fotografė Laima galėtų prieiti prie kiekvieno ir atsakyti į visus jūsų klausimus.

FOTOGRAFIJOS TELEFONU DIRBTUVIŲ PROGRAMA:
° 21 amžius – vaizdų kultūra
° Fotografija Facebooke ir Instagrame – kaip nedingti tarp tūkstančių kitų
° Draugiška telefono kamera – kaip ji veikia?
° Nustatymai ir funkcijos – paprastai ir aiškiai
° Šviesa – kodėl ji tokia svarbi fotografijoje
° Kompozicija – maži ir dideli triukai
° Nuotraukų koregavimas / programėlės
° Spalvų galia
° Kaip fotografuoti žmones ir kaip pozuoti pačiam
° Kaip pamatyti kasdieniškus dalykus naujai

Mokymus veda Laima Penek, profesionaliai fotografuojanti jau 13 metų. Fotografijos ir audiovizualinio meno paslapčių mokėsi Lietuvos ir Portugalijos universitetuose, jos žinių bagaže 2 aukštojo mokslo diplomai. Dirbo VDU Menų fakultete, dėstė Kūrybinių industrijų studentams.

Laima yra knygos „Palangos orkestras. Dialogai“ fotografijų autorė, dizainerė ir maketuotoja. Yra ir vaikų žurnalo „Bitutė“ dizainerė bei fotografė.

Ji dirbo pagrindine fotografe bei dizainere Popiežiaus Pranciškaus vizito metu, yra dirbusi su aktoriumi Jean-Claude Van Damme bei pasaulinio garso rinkodaros guru Seth Godin. Laimą galima sutikti fotografuojančią viešus verslo, mados, kultūrinius renginius, privačias šventes ar fotosesijų metu. Jos nuotraukų, sukurtų reklamų galima rasti dienraščiuose bei žurnaluose.