Press Enter / Return to begin your search.

Fotografija mobiliuoju telefonu

Fotografijos IŠMANIUOJU TELEFONU kursas su Laima Penek – pagrindine Popiežiaus Pranciškaus vizito fotografe Lietuvoje.

Mūsų išmanieji telefonai savyje slepia nuostabias galias – jais ne tik galime skambinti ar rašyti žinutes, bet ir fotografuoti. Pamačius gerą kadrą nebereikia gailėtis, kad šiandien prie savęs neturime profesionalios foto kameros – pakanka įkišti ranką į kišenę ir greitu mostu išsitraukus telefoną sugauti tą akimirką jo fotokameros akimi.

Išmaniųjų telefonų kameroms vis profesionalėjant, fotografijų kokybė irgi vis labiau kyla. Kiek daug parodų surengta, kiek knygų išleista naudojant būtent telefono kamera užfiksuotus kadrus.

Jeigu turite išmanųjį telefoną, tuomet įdomiai, nekasdieniškai, originaliai ir daug profesionaliau fotografuoti galite ir jūs.

FOTOGRAFIJOS TELEFONU DIRBTUVIŲ PROGRAMA:

° 21 amžius – vaizdų kultūra
° Fotografija Facebooke ir Instagrame – kaip nedingti tarp tūkstančių kitų
° Draugiška telefono kamera – kaip ji veikia?
° Nustatymai ir funkcijos – paprastai ir aiškiai
° Šviesa – kodėl ji tokia svarbi fotografijoje
° Kompozicija – maži ir dideli triukai
° Nuotraukų koregavimas / programėlės
° Spalvų galia
° Kur surasti (kartais išblėstantį) įkvėpimą
° Kaip pamatyti kasdieniškus dalykus naujai

Paprastai, greitai ir aiškiai suprasite svarbiausius techninius nustatymus, išmoksite, kokios funkcijos ir programos jums parankiausios, sužinosite profesionalios fotografijos paslapčių ir triukų bei visa tai išbandysite čia ir dabar.

Laimos Penek žinios, patarimai, įžvalgos ir geras humoro jausmas imtis fotoaparato padrąsino jau ne vieną. Pas ją mokytis ateina tinklaraštininkai, reklamos, pardavimų specialistai, studentai, savo vaikučius fotografuojančios mamos.

Dirbtuves veda Laima Penek, profesionaliai fotografuojanti jau 12 metų. Fotografijos meno paslapčių ji mokėsi Lietuvos ir Portugalijos universitetuose, jos žinių bagaže 2 aukštojo mokslo diplomai.

Laima buvo pagrindine fotografe Popiežiaus Pranciškaus vizito metu, yra dirbusi su aktoriumi Jean-Claude Van Damme ir pasaulinio garso rinkodaros guru Seth Godin, juos fotografavusi. Jos nuotraukų nori visa puokštė didelių ir mažų renginių: TEDx, Forum One, Verslo žinių Gazelės, Reach for Change Lithuania, Sorainen, Roots & Rootes International, Moda Lisboa, Portugal Fashion ir kt. Jos nuotraukų galima rasti dienraščiuose bei žurnaluose. Studentams yra dėsčiusi Medijų technologijas.

Instagram grąžino netinkamus duomenis.

kregzdynas @ Instagram