Press Enter / Return to begin your search.

Atviros dirbtuvės

Kėliausi 4 valandą ryto ir skubėjau į Vilnių, nes labai norėjau į Kregždyno dirbtuves,–

sako viena dalyvė iš Palangos.

Į Kregždyno mokymus žmonės atvyksta ne tik iš Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos – būna, kad kas nors net lėktuvo bilietą dėl to nusiperka. Noras mokytis ir troškimas rašyti yra toks stiprus, kad nesulaiko nei sniegas, nei liūtys, nei didesni atstumai, nei nebaigti darbai, nei maži vaikai namuose.

Oi, mes tai vakar atvažiavom iš Šiaulių – pernakvojom viešbutyje, kad tik ryte spėtume į jūsų mokymus,–

sako pulkelis smagiai bekrizenančių moterų.

Mokymai gali būti dvejopi: arba perleidi informaciją tarp ausų būgnelių ir beeidamas namo pamiršti, apie ką ten kalbėjo, arba iš tiesų dalyvauji visu kūnu ir siela. Vien tik nuo pabuvimo tarp rašančių ar fotografuojančių žmonių vargiai atsivers kūrybiniai vidiniai kanalai ir labai abejotina, kad jau rytoj sukursite savo gyvenimo opusą.

Tuo tarpu, būna, kad žmonės pabėga nuo indų plovimo, neatsakytų elektroninių laiškų, nesibaigiančių skambučių, neišspręstų buities maratonų, pasodina save ir aktyviai sugeria visas žinias, užduotis, dirba atkakliai, disciplinuotai – žiū, rezultatai pribloškia ir maloniai pradžiugina. 

Apie Kregždyno mokymus jau sklando legendos: yra šnekančių, kad kai kuriems dalyviams tai buvo gyvenimą keičianti patirtis, kiti grįžo lyg nauji, gerokai labiau motyvuoti treniruoti savo kūrybiškumo raumenis, dar kiti džiūgavo supratę, jog reikia ne lygintis su kitais, o auginti savo potencialą.

Kūrybinio rašymo dirbtuvės su Viktorija Urbonaite

Storytelling dirbtuvės su Viktorija Urbonaite

Fotografijos dirbtuvės su Laima Penek